Nyheter

Strul med e-mail?

Om någon hallvärd eller barngruppsansvarig inte fått e-mail t.ex. idag torsdag 8 mars från vår info-mail hör gärna av er så vi kan felsöka vad det skulle kunna bero på.

Även ni som är med i barngrupperna samt medlemmar får gärna höra av er om ni misstänker att ni missat något e-mail från oss. Till barn grupperna skickar ledarna lite då och då. Till samtliga medlemmar skickar vi ut väldigt sällan, huvudsakligen i samband med årsmöte, påminnelse om medlemskap samt klubbresor.

Lägg gärna till klubbens e-mail som ”icke spam”.

Dela

Senaste nytt

Sommarstängt 2026

Nu närmar vi oss sommaren och det innebär att klubben håller stängt för säsongen. Sista öppningsdag är torsdag 18 juni. Från och med 19 juni och fram till 17 augusti är klubben stängd och vi öppnar igen måndag 17 augusti. Vi vill... Läs mer

Facebook